Restaurant Tasarımı Hakkında


Caner Dizayn adı altında Zonguldak - Kdz.Ereğli merkezli bir tasarım firması olmakla beraber, yurt içindeki farklı sektörlerden çeşitli firmalara hizmet vermekteyiz.

Çeşitli sektörlerdeki hizmet verdiğimiz bu müşterilerimizin taleplerine ve beğenilerine göre web siteleri, sosyal medya çalışmalari , içerik yönetim sistemleri, CRM çözümleri, otomasyon sistemleri ve benzeri web yazılımları geliştirerek müşterilerimize internet ortamında; kaliteli, özgün ve etkili bir vizyon oluşturmayı ilkemiz olarak benimsiyoruz.

Yazılım geliştiricilerimiz, grafik tasarımcılarımız ve web pazarlama uzmanlarımız ile profesyonel bir çalışma anlayışını benimseyerek; müşteri ve çözüm odaklı olarak çalışma ve projelerimizi yürütüyoruz. Kendi alanlarında uzman olan her bir ekip üyesi, ilgili firmanın ihtiyaçlarını karşılamasına ve de isteklerinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve bize güvenenleri her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir tasarım şirketi olmak.Aynı zamanda, bölgemizdeki liderliğimizi koruyarak, marka haline gelmek ve de tüm illerimize açılmak.Sadece, profesyonel olduğumuz tasarım alanında çalışmalarımızı sürdürmek; ve alanımızda kaliteli ve hızlı çözümler sağlamak.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Sizlerin istekleri doğrultusunda firmanıza özel tasarımlar meydana getiriyoruz."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Sizlere uygun her konuda tasarımlar oluşturup memnuniyetinizi ön planda sağlıyoruz."

Misyonumuz